9:00 – 12:00

NIEOCZYWISTE PERSPEKTYWY

Kreatywność to słowo odmieniane przez wszystkie przypadki… co to naprawdę znaczy? Zmierz się z tym hasłem. Weź udział w zadaniach, wymagających improwizacji, zaprojektuj zawody przyszłości, sięgnij po analogie i przymierz wszystkie kapelusze de Bono.

Czas: 3 h
Limit uczestników: 15-20 osób
Prowadzenie: Maria Nowicka, Jędrzej Szynkowski (Biuro Karier UŁ)

9:00 – 12:00

PORZUĆ SCHEMATY – TWÓRCZO O KARIERZE

Nie chcesz podążać utartymi ścieżkami w planowaniu swojej kariery? Spójrz na nią z innej strony. Sięgnij po metafory, obrazy i perspektywę innych osób. Wynik może Cię zaskoczyć.

Czas: 3 h
Limit uczestników: 12 osób
Prowadzenie: Joanna Stompel (Biuro Karier UŁ)

12:30 – 15:30

KREATYWNOŚĆ W ROZWOJU KOMPETENCJI WG MODELU JAK-MD™

Dwa aspekty kreatywności – metaforyczność i intuicyjność – zyskują coraz większe uznanie jako narzędzia rozwoju osobistego i zawodowego. Podczas warsztatu zostaną włączone do grupowej praktyki rozwojowej opartej na modelu JAK-MD™. Uczestniczące osoby będą miały okazję pracować nad swoimi kompetencjami, wybranymi indywidualnie w kontekście własnej ścieżki kariery.

Czas: 3 h
Limit uczestników: 12 osób
Prowadzenie: dr Julian Czurko (JAK-Marketing Dialog)

12:30 – 13:30

WEŹ SPRAWY W SWOJE RĘCE

Koniec ery wysyłania CV i czekania na odzew – bierzemy sprawy w swoje ręce! Jak sprowokować okazje, rzucając się w kreatywne otoczenie i sprawić, żeby to wymarzona praca znalazła Ciebie, a nie odwrotnie? Tylko sprawdzone techniki – przetestowane na żywym organizmie. Opowiada Paulina, zaangażowana w kultowy projekt OFF Piotrkowska Center oraz głównodowodząca nowej platformy do pracy, nauki i rozwoju Co/Walk HUB.

Czas: 1h
Prowadzenie: Paulina Ostrowska (Co/Walk HUB by OPG Property Professionals, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji UŁ oraz Uniwersytetu w Antwerpii)