PRELEGENCI

02 foto famulska aneta

Aneta Famulska

CEO Creative Flow

Marketingowiec, PR-owiec, wykładowca uniwersytecki. Od kilkunastu lat związana zawodowo i emocjonalnie ze światem marketingu i reklamy. Doświadczenie zawodowe zdobywała w dużych agencjach reklamowych, gdzie zarządzała działami kreatywnymi. Budując Creative Flow postawiła na ludzi – zespół o wysokich i zróżnicowanych kompetencjach. Prowadzi warsztaty i szkolenia z zakresu: brandingu, rebrandingu, budowania spójnej identyfikacji wizualnej i omnichannel’owych strategii komunikacji marki. Niespożyta energia w pracy i morze pasji w życiu prywatnym: podróże, snowboard, rolki, czyli jazda na wysokich obrotach.
03 foto ostrowska paulina

Paulina Ostrowska

Head of Growth at Co\Walk HUB, project manager, prawnik

Przeżyła kilkuletnią przygodę z prawem i tym samym została absolwentką Wydziału Prawa i Administracji UŁ. Przez pewien czas praktykowała zawód, a kręgu jej zainteresowań było przede wszystkim praw gospodarcze i prawo nowych technologii. Jednak ciągłe poszukiwania sprawiły, że już od ponad dwóch lat prowadzi świetne projekty w firmie doradczej InnoMentors oraz OPG Property Professionals. Zaangażowana w kultowy projekt OFF Piotrkowska Center oraz projekt innowacyjnej platformy do pracy, nauki i wzrostu dla firm z branży IT o nazwie Co\Walk HUB.
04 foto miszczak jaroslaw

Jarosław Miszczak

Head of Client Service w Bluerank

Posiada 14-letnie doświadczenie w branży digital, które wykorzystuje obecnie w Bluerank pełniąc rolę Head of Client Service. Zajmuje się organizacją i koordynacją pracy działu obsługi klienta oraz nadzoruje realizację działań marketingu w internecie dla kluczowych klientów agencji. Chętnie dzieli się wiedzą występując na konferencjach branżowych.
05 foto soltysiak gosia

Gosia Sołtysiak

UX & UI Designer w Cyrek Digital

Jak stworzyć stronę, na której użytkownik będzie czuł się jak w domu? Odpowiedź na to pytanie zna Gosia – UX & UI Designer w Cyrek Digital. Gosia wie, co zrobić, żeby zatrzymać użytkownika na stronie i sprawić, żeby wrócił na nią ponownie. Skutecznie walczy z konsekwencjami złego UX i zmienia oblicze stron internetowych. Wykonując audyty, patrzy na witrynę okiem użytkownika. Rozmawiając z klientem, zamienia się w przedsiębiorcę. Wie co, jak i dlaczego. Trafnie znajduje źródło problemu, a potem opracowuje koncepcje, dzięki którym wskaźnik konwersji rośnie w zastraszającym tempie. Dzieli się swoją wiedzą, prowadząc serię UX bez żargonu, gdzie bez zbędnej terminologii tłumaczy tajemnice user experience. Uwielbia flamingi i czarne ubrania. Nie ma cierpliwości do niezdecydowania i braku konkretów.
06 foto stys michal

Michał Styś

CEO OPG Property Professionals

Michał M. Styś. Z wykształcenia mgr inż. architekt, absolwent Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Wrocławskiej oraz University of Illinois at Urbana-Champaign, gdzie uzyskał dyplom Executive MBA. Doświadczenie w zarządzaniu projektami, tworzeniu założeń urbanistycznych oraz projektowaniu budynków mieszkaniowych, handlowych, hotelowych i biurowych zdobywał w takich firmach, jak Anthony Reddy Associates, Reddy Architecture & Urbanism Group (Irlandia), Archeus OY Ltd. (Finlandia) czy BC Comm Group (Polska). Od 2006 Dyrektor Zarządzający OPG Property Professionals, gdzie odpowiada za realizację inwestycji, identyfikację i analizę możliwości inwestycyjnych w Polsce oraz zarządzanie aktywami – projektami mixed-use, komercyjnymi i mieszkaniowymi. Kreatywny umysł, który dał początek projektowi OFF Piotrkowska Center w Łodzi.
07 foto pietrzak igor

Igor Pietrzak

UX/UI Director w Imagine

Projektant z 8–letnim doświadczeniem w samodzielnym projektowaniu serwisów komercyjnych, takich jak Orange, Ruch.pl, mBank, Multibank, ESA (Europejska Agencja Kosmiczna), BIK (Biuro Informacji Kredytowej) oraz opracowywaniu rozmaitych procesów wewnętrznych. Łączy umiejętności graficzne i analityczne, a co za tym idzie – wnosi do dziedziny UX wiele innowacyjnych rozwiązań. Występował na Internet BEta Conference 2018, Łódź Jungle Web 2018, oraz Dimaq Voice (IAB Polska).
08 foto plucinski k

Konrad Pluciński

KP Konsultant, KAIZEN Coach, Konsultant biznesowy, Trener

Od dwóch dekad pracuję w obszarze optymalizacji działania firm zarówno w kontekście procesów biznesowych i produkcyjnych jak również rozwoju pracowników. By jak najlepiej wykonywać te zadania udawałem się 1000 metrów pod powierzchnię ziemi by zrozumieć specyfikę pracy sztygara oraz poznawałem zawiłości tworzenia systemów awioniki dla helikopterów, by pojąć złożoność działań architekta IT. Rozwój jest tym, co sprawia, że po tylu latach nadal pasjonuje mnie moja praca. Jestem absolwentem Instytutu Psychologii UŁ i Wydziału Inżynierii Produkcji PW.
09 foto olbryk w 1

Waldemar Olbryk

Head of Residential Business, Echo Investment S.A.

Ukończył ekonomię na Uniwersytecie Łódzkim oraz studia MBA prowadzone wspólnie przez Uniwersytet Łódzki i College of Maryland. Posiada również tytuł Profesjonalnego Managera Projektu według standardu Project Management Institute.
Zawodowo związany jest z Łodzią: był zaangażowany w tworzenie łódzkiej Manufaktury, następnie z współpracował z firmą Phillips Lighting. W 2008 r. rozpoczął pracę w Skanska, by w 2011 r. roku objąć funkcję Prezesa Skanska Property Poland (do 2014 r.). Warto nadmienić że od początku istnienia jednostki jest pierwszym Polakiem na tym stanowisku. W dniu 1 sierpnia 2017 roku dołączył do największego polskiego dewelopera Echo Investment S.A., jako Dyrektor Działu Mieszkaniowego. W 2018 roku przyjęty w szeregi stowarzyszenia RSA (Royal Society for the Arts, Manufactures and Commerce).
10 foto buraczynski w

Witek Buraczyński

Solver Doradztwo Biznesowe Witold Buraczyński

Ukończył studia ekonomiczne na Politechnice Warszawskiej oraz Architekturę Wnętrz i Wystawiennictwo na Akademii Stuk Pięknych im. Wł Strzemińskiego w Łodzi. Zawodowo związany z budowaniem strategii i modeli biznesowych. Jako praktyk biznesu z ponad 15 letnim doświadczeniem w różnych projektach, aktualnie wspiera podmioty w różnych fazach ich rozwoju w roli mentora, coacha biznesu, doradcy biznesowego. Jest obserwatorem. W swojej pracy łączy tematy, rzeczy, dane, informacje po to aby znaleźć rozwiązania, których na pierwszy rzut oka nie widać.
12 foto Szymon Bukowicz

Szymon Bukowicz

Project manager w Binar Apps

Odpowiada za wsparcie projektów od fazy planowania po wdrożenie. Absolwent zarządzania na Uniwersytecie Łódzkim. Z branżą internetową związany od 2014 roku. Doświadczenie zdobywał jako specjalista ds. marketingu oraz Product manager usług martech.
Group 94

Marta Nowacka

Archizo

Historyk sztuki, renowator zabytków architektury, trenerka edukacji z zakresu sztuk wizualnych, pedagog, animator kultury.
Pasjonatka piękna oraz tańca. Autorka Archizo- innowacyjnego systemu gadżetów miejskich opartych na architekturze. W swojej pracy zawodowej łączy pasję, wiedzę i doświadczenie na kilku obszarach realizacji. Obecnie prowadzi firmę Archizo, jest prezesem Stowarzyszenia Estetyka Raz, koordynatorką kreatywną w firmie Nie lada sztuka oraz ekspertem metodycznym w projektach edukacyjnych.
Group 95

Łukasz Orzechowski

Archizo

Grafik komputerowy, marketingowiec, historyk. Praktyczną pracę twórczą łączy z zarządzaniem i działaniami promocyjno-naukowymi – od 10 lat pracuje  jako marketingowiec i popularyzator nauki na Uniwersytecie Łódzkim. Od  3 rozwija łódzki projekt Archizo zajmujący się propagowaniem wiedzy o architekturze.